Instalatérské práce

Vážení zákazníci, naše firma si Vám dovoluje nabídnout instalatérské práce Máte poruchu na ústředním topení ? Naši instalatéři mají praxi v oboru vodovodních a kanalizačních instalací.

Instalatéři naší firmy jsou profesionálně vyškolení a v Praze a Středočeském kraji zajišťují komplexní služby instalatérských prací.Zajistíme Vám veškeré instalatérské práce – údržbu vodoinstalačních zařízení v bytech, rodinných domech i činžovních domech. Zajišťujeme instalatérké práce v administrativních budovách, panelových domech i továrnách.

Provádíme jak drobné instalatérské práce, naši instalatéři Vám provedou odbornou opravu i drobné závady na instalaci v domácnosti. Vedle drobných oprav máme dostatečnou kapacitu i na instalatérské práce většího rozsahu.

Instalatéři - podrobná nabídka

Instalatéři zajistí veškeré instalatérské práce nejrůznějšího typu. Nabízíme instalatérské práce včetně komletní rekonstrukce koupelen a bytových jader. Nabízíme tyto instalatérské práce:

  • rekonstrukce přívodů a rozvodů vody, rekonstrukce bytových jader

  • instalace přívodů a rozvodů vody, instalace sanitárního zařízení

  • opravy netěsností, disfunkcí přívodů, rozvodů vody a dalších

Jak objednat instalatérské práce

Jistě chcete znát cenu předem! Kontaktujte nás nejlépe telefonicky. Jsme schopni Vám po telefonu nahrubo odhadnout pracnost, nebo se dostavíme na místo a odhadneme cenu instalatérských prací rovnou. Pro dotazy nás kontaktujte: 774 855 722